Váš partner na severní moravě

 

Všichni říkají, že „láska hřeje", my tvrdíme, uhlí je uhlí, respektive dřevo topí. Pokud je Vám doma zima a chcete topit levně, pak pro Vás máme řešení na míru. Chcete-li realizovat stavbu krbu, Váš nový krb může stát už za pár dní.

 

partnerDbáme především na preciznost prováděných prací, tak aby se docílilo nádherného výsledku řemeslné práce, ale také na čistotu práce. Neušpiníme Vám byt, kde bydlíte a rozhodně zaručujeme, že nenapácháme žádné škody.

 

Také různé designové provedení, u nás meze fantazii rozhodně neklademe a přitom stále dbáme na maximální praktičnost. A jak probíhá stavba krbu? Tak napřed si ujasníme co vlastně budeme dělat, vyslechneme si Vaše požadavky na funkce krbu a konzultujeme samotné umístění. Poté konzultujeme požadovanou krbovou vložku nebo navrhneme takovou, která bude vyhovovat vzhledem k místnosti, komínu či designu. Jakmile budeme mít ve všem jasno, přejdeme k projektu krbu. Konzultace designu provádíme v kanceláři, dle Vašich představ. Je možné stvořit téměř cokoliv, samozřejmě s přihlédnutím k bezpečnostním předpisům.

 

Závěrečný design dostane do rukou krbař a pustí se do díla, během dvou až pěti dnů může krb stát, s přihlédnutím na obtížnost práce a dodací lhůty dodavatelů např. krbové vložky. Vizitkou naší firmy jsou již krby, které jsme postavili. Stavíme veškeré druhy krbů, ustavujeme krbová kamna a další práce s tímto spojené. Operativně vyřešíme jakýkoliv problém, který nastane při používání, opravíme závady téměř bez čekání. Neváhejte a kontaktujte mě.

 

Autor: Tomáš Slípek / majitel firmy Netradiční krby